Osiągnięcia

2018
♦ Wiktoria Piorun – 1 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Transylvanian Stars, Rumunia
♦ Marysia Lesisz – 1 miejsce na konkursie patriotycznym, Garwolin
♦ Roksana Mikulska – 2 miejsce na konkursie patriotycznym, Garwolin
♦ Julia Pracz – 3 miejsce na konkursie patriotycznym, Garwolin
♦ Gabrysia Kobzińska – 3 miejsce na konkursie patriotycznym, Garwolin
♦ Roksana Mikulska – 1 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2018
♦ Natalia Kwas – 3 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2018
♦ Emilia Głodek – 3 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2018
Wiktoria Piorun – 2 miejsce – Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Złote Talenty w Złotej Pradze, Praga
♦ Rozalia Rusak – została studentką studia aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
♦ Magdalena Paciorek – Dostała się na wydz. estradowy do PSM II st. przy ul. Bednarskiej w Warszawie
♦ Aleksandra Łapacz – została studentką wydz. estradowego Akademii Muzycznej w Łodzi
♦ Wiktoria Oskroba (uczennica w latach 2010-2012) – została studentką wydz. wokalnego (klasa śpiewu operowego) Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie
Patrycja Woźniak, Magdalena Paciorek, Małgorzata Przybysz – zakwalifikowanie się do 45 Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych ‚Śpiewajmy poezję’, Olsztyn
Wiktoria Piorun – Grand Prix – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Roksana Mikulska – 1 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Aleksandra Tudek – 2 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Adrianna Cybulska  – 3 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Dominika Talarek – 1 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Izabela Bożek – 2 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Izabel Krawczyk – 1 miejsce – XII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja
Kamila Figielska – 1 miejsce – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Dominika Talarek – 2 miejsce – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Roksana Mikulska – 3 miejsce – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Marysia Lesisz – 3 miejsce – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Julia Pracz – 2 miejsce – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Adrianna Cybulska  – 1 miejsce –  III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Iza Soćko – wyróżnienie – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Emilia Cieplińska – wyróżnienie – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Karolina Makulec – wyróżnienie – III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
Roksana Mikulska – finalistka Ogólnopolskiego Festivalu Śpiewających Szkół, Warszawa
Wiktoria Piorun – Złota półnutka – XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Tańca ‚Majowa nutka’, Częstochowa
♦ Kamila Figielska – wyróżnienie – Ogólnopolski Festiwal Piosenki ‘Kryształowa nuta’ Lidzbark Warmiński
♦ Małgorzata Przybysz – II miejsce – Asteriada, XVII Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej, Warszawa
♦ Kamila Figielska – wyróżnienie – Asteriada, XVII Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej, Warszawa
♦ Patrycja Woźniak i Kamila Figielska – Zakwalifikowanie się do 8 Ogólnopolskiego Festiwalu piosenki aktorskiej – ‚Piosenka w Meloniuku’, Rzeszów
♦ Małgorzata Przybysz – wyróżnienie – XXVII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej KAMIEŃ WIARY, Siedlce

2017
♦ Ola Tudek – wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej ‘Nutka poliglotka’, Warszawa 2017
♦ Dominika Talarek – 1 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2017
♦ Ola Tudek – 2 miejsce na Festiwalu ‚Piosenka Dekady’, Garwolin 2017
♦ Patrycja Woźniak – 1 miejsce na Festiwalu ‚Piosenka Dekady’, Garwolin 2017
♦ Małgorzata Przybysz – 2 miejsce na Festiwalu ‚Piosenka Dekady’, Garwolin 2017
♦ Rozalia Rusak – 2 miejsce na Festiwalu ‚Piosenka Dekady’, Garwolin 2017
♦ Aleksandra Narojczyk, Kamila Figielska, Roksana Mikulska – wyróżnienie na Festiwalu ‚Piosenka Dekady’, Garwolin 2017
♦ Aleksandra Tudek – 2 miejsce – Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Złote Talenty w Złotej Pradze, Praga 2017
♦ Aleksandra Tudek – 1 miejsce – XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Wiktoria Piorun – 2 miejsce – XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Roksana Sygocka – 3 miejsce – XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Dominika Talarek – 1 miejsce – XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Patrycja Woźniak – 2 miejsce- XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Izabela Bożek – 3 miejsce – XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2017
♦ Ola Tudek – 3 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki ‘Nutka Poliglotka’, Częstochowa 2017
♦ Roksana Sygocka – 1 miejsce – II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Adrianna Cybulska  – 2 miejsce –  II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Roksana Mikulska – 3 miejsce – II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Marysia Lesisz – wyróżnienie – II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Julia Pracz – wyróżnienie – II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Patrycja Potocka – wyróżnienie podczas XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd 2017 Puławy

2016
♦ Małgorzata Przybysz – wyróżnienie podczas regionalnych przesłuchań do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
♦ Patrycja Woźniak – 3 miejsce podczas regionalnych przesłuchań do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
♦ Patrycja Woźniak – 3 miejsce na Ogólnopolskim konkursie piosenki rozrywkowej i jazzowej, Lublin 2016
♦ Patrycja Woźniak – 3 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej ‘Nutka poliglotka’, Warszawa 2016
♦ Sara Kwiatkowska – wyroznienie na na Ogólnopolskim konkursie piosenki rozrywkowej i jazzowej, Lublin 2016
♦ Ola Tudek – 1 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Dominika Talarek – 2 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Iza Bożek – wyróżnienie na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Gosia Przybysz – 1 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Rozalia Rusak 3 miejsce na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Iza Krawczyk – wyróżnienie na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Ola Narojczyk – wyróżnienie na Festiwalu ‘Piosenka Dekady, Garwolin 2016
♦ Ola Tudek wygrywa casting do programu telewizyjnego ‘Załoga Eko’
♦ Klara Płatek debiutuje z autorską piosenką na liście przebojów Radia Olsztyn
♦ Asia Piecek – II miejsce – Festiwal Piosenki Rosyjskiej, Lublin 2016
♦ Alicja Gromuł – Grand Prix – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Małgorzata Przybysz – I miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Wiktoria Piorun – I miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Dominika Gano – I miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Aleksandra Narojczyk – II miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Patrycja Woźniak – I miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Dominika Talarek – III miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Izabela Bożek – III miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Natalia Kazimierczak – III miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Maja Poterek – III miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Rozalia Rusak – II miejsce – X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej Eurowizja 2016
♦ Małgorzata Przybysz – II miejsce – IX Festiwal Piosenki Europejskiej. Mordy 2016
♦ Karolina Stanisławczyk – II miejsce – Mazowiecki Konkurs Piosenki Polskiej. Otwock 2016
♦ Dominika Talarek – I miejsce – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Małgorzata Przybysz – II miejsce – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Patrycja Woźniak – III miejsce – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Nikola Rutkowska – wyróżnienie- I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Iza Krawczyk – wyróżnienie – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Michał Zaręba – I miejsce – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Adrianna Cybulska – II miejsce – I Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy
♦ Klara Płatek – wyróżnienie – Festiwal Poezji Śpiewanej ‘ Kamień wiary’ Siedlce 2016
♦ Karolina Stanisławczyk – II miejsce – Powiatowy Konkurs „Piosenka nie zna granic”, Karczew 2016
♦ Magdalena Paciorek – II miejsce – Ogólnopolski Festiwal Piosenki ‘Kryształowa nuta’ Lidzbark Warmiński 2016
♦ Wiktoria Piorun – II miejsce – Konkurs Piosenki Angielskiej ‘You can sing’, Garwolin 2016
♦ Aleksandra Tudek – I miejsce – Festiwal Piosenki Angielskiej ‘You can sing’, Garwolin 2016

2015
♦ Ola Tudek – 2 miejsce –  ‘Piosenka Dekady-lata 90’, Garwolin 2015
♦ Paulina Mikulska – III miejsce Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Kamień wiary’ Siedlce 2015
♦ Karolina Głowala – I miejsce XIII Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej, Biała Podlaska 2015
♦ Iza Bożek – III miejsce – XXIV Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2015
♦ Iza Bożek – III miejsce – „Piosenka Dekady-lata90”, Garwolin 2015
♦ Paulina Mikulska – I miejsce ‘Piosenka Dekady-lata 90’, Garwolin 2015
♦ Sara Kwiatkowska – wyróżnienie- Ogólnopolski Festiwal Piosenki ‘Kryształowa nuta’, Lidzbark 2015
♦ Klara Płatek – Grand Prix- Ogólnopolski Festiwal Piosenki ‘Kryształowa nuta’ Lidzbark Warmiński 2015
♦ Klara Płatek – Grand Prix – Powiatowy Festiwalu Piosenki Europejskiej ‘Eurowizja’ Garwolin 2015
♦ Klara Płatek – I miejsce – Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Zaduszki’ Siedlce 2015
♦ Klara Płatek – II miejsce – Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Kamień wiary’, Siedlce 2015
♦ Klara Płatek – I miejsce – ‘Konkurs Patriotyczno-Religijny’ Garwolin 2015
♦ Magdalena Paciorek – wyróżnienie – Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Kamień wiary’, Siedlce 2015
♦ Adrianna Wojtaś – II miejsce w festiwalu „Rozśpiewany Wawer ” Warszawa 2015
♦ Małgorzata Przybysz – I miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej ‘Eurowizja’ 2015
♦ Monika Wałachowska – III miejsce Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2015
♦ Patrycja Woźniak – II miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2015
♦ Patrycja Woźniak – I miejsce w konkursie Piosenka Dekady – lata 90, Garwolin 2015
♦ Wiktoria Piorun – II miejsce – Konkurs Piosenki Patriotyczno-Religijnej , Garwolin 2015
♦ Aleksandra Tudek – I miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2015

2014
♦ Sara Kwiatkowska – I miejsce Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Kamień wiary’, Siedlce 2014
♦ Karolina Głowala – II miejsce XIII Regionalny Konkurs Piosenki Francuskiej, Biała Podlaska 2014
♦ Sara Kwiatkowska – III miejsce Festiwal Poezji Śpiewanej ‘Zaduszki’, Siedlce 2014
♦ Sara Kwiatkowska – II miejsce – VII Przegląd Artystyczny ‘Taką mnie ścieżką poprowadź’ Warszawa 2014
♦ Sara Kwiatkowska – II miejsce ‘Konkurs Patriotyczno-Religijny’, Garwolin 2014
♦ Magdalena Paciorek – wyróżnienie – VII Przegląd Artystyczny ‘Taką mnie ścieżką poprowadź’ Warszawa 2014
♦ Adrianna Wojtaś – II miejsce na Fetting Festiwal, Warszawa 2014
♦ Adrianna Wojtaś – wyróżnienie w festiwalu „Debiuty” w Lublinie 2014
♦ Adrianna Wojtaś – I miejsce na Przeglądzie Piosenki Patriotyczno – Religijnej w Garwolinie 2014
♦ Małgorzata Przybysz – I miejsce podczas Konkursu Religijno-Patriotycznego , Garwolin 2014
♦ Patrycja Woźniak – I miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2014
♦ Patrycja Woźniak – II miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej i Angielskiej O’beeBOK ,Warszawa 2014
♦ Aleksander Wachnicki – wyróżnienie – Musical Art Festival, Warszawa 2014
♦ Aleksandra Łapacz – II miejsce w VII Przeglądzie „Taką nas ścieżką poprowadź” Warszawa 2014
♦ Aleksandra Łapacza – III miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej i Angielskiej O’beeBOK ,Warszawa 2014
♦ Alicja Mirońska – II miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej i Angielskiej O’beeBOK ,Warszawa 2014
♦ Alicja Mirońska – II miejsce podczas Eurowizji, Garwolin 2014
♦ Karolina Głowala – udział w programie Must Be The Music 2014

2013
♦ Paulina Mikulska – III miejsce Ogólnopolski Festiwal Piosenki ‘Kryształowa nuta’, Lidzbark Warmiński 2013
♦ Paulina Mikulska – I miejsce ‘Konkurs Piosenki Francuskiej’ Biała Podlaska 2013
♦ Klara Płatek – I miejsce – ‘Konkurs Patriotyczno-Religijny’ Garwolin 2013
♦ Adrianna Wojtaś – Grand Prix Powiatowy Konkurs „Eurowizja” Garwolin 2013
♦ Adrianna Wojtaś – I miejsce Ogólnopolski YES’t Festival, Warszawa 2013
♦ Martyna Szczęch – uczestniczka programu Must be the music 2013
♦ Monika Szostak – uczestniczka II edycji programu ‘The Voice of Poland’ 2013
♦ Patrycja Woźniak – III miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2013
♦ Patrycja Woźniak – III miejsce w konkursie ” Nutka Poliglotka” , Warszawa 2013
♦ Patrycja Woźniak – III miejsce na Festiwalu Piosenki Religijno-Patriotycznej, Garwolin 2013
♦ Małgorzata Beczek – II miejsce – Musical Art Festival, Warszawa 2013
♦ Aleksander Wachnicki – wyróżnienie – Musical Art Festival, Warszawa 2013
♦ Alicja Mirońska – wyróżnienie w powiatowych przesłuchaniach Kolędowego Serca Mazowsza w 2013 i udział w finale w Siedlcach
♦ Kaludia Kępka – I miejsce podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki Europejskiej ‘Eurowizja’ Garwolin 2013
♦ Karolina Głowala – I miejsce – Konkurs Piosenki Francuskiej, Biała Podlaska 2013

2012
♦ Anna Maria Siwek – wyróżnienie – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej „W piosence zakochani” Garwolin 2012
♦ Karolina Głowala – II miejsce – Powiatowy Konkurs Piosenki „Eurowizja” 2012
♦ Małgorzata Beczek – II miejsce – Ogólnopolski Festiwal Tulipanada. Warszawa 2012
♦ Małgorzata Beczek – II miejsce – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej „W piosence zakochani” Garwolin 2012
♦ Weronika Osman – 3 miejsce – ‘W piosence zakochani’, Garwolin 2012
♦ Aleksandra Łapacz – 2 miejsce w Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurowizja, Garwolin 2012
♦ Aleksandra Łapacz – udział w koncercie finałowym I Ogólnopolskiego festiwalu MUSICAL ART FESTIWAL
♦ Aleksandra Paczek – II miejsce – I Ogólnopolski Festiwal ‘W piosence zakochani’, Garwolin 2012

2011
♦ Anna-Maria Siwek – Uczestniczka konkursu finałowego 47 Studenckiego Festiwalu Piosenki (Kraków 2011)
♦ Anna-Maria Siwek – I miejsce w konkursie XXI Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” (Siedlce 2011)
♦ Anna-Maria Siwek – I miejsce w ogólnopolskim konkursie poezji śpiewanej pt.” Kamień wiary” (Siedlce 2011)
♦ Monika Szostak – wyróżnienie na Konkursie „Złota Ósemka 2011” (Warszawa 2011)
♦ Monika Szostak – I miejsce w X Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej (Biała Podlaska 2011)
♦ Małgorzata Paśnicka – II miejsce w konkursie „Kolędowe Serce Mazowsza” (Siedlce 2011)
♦ Marlena Paśnicka – III miejsce w festiwalu Kolędowe Serce Mazowsza (Siedlce 2011)
♦ Marlena Paśnicka – III miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Poezji Śpiewanej „KAMIEŃ WIARY” (Siedlce 2011)
♦ Magdalena Paciorek – III miejsce w IX edycji Konkursu Piosenkarskiego Tulipanada (2011)
♦ Marlena Paśnicka – wyróżnienie na Konkursie „Złota Ósemka 2011” (Warszawa 2011)
♦ Małgorzata Beczek – wyróżnienie na Konkursie „Złota Ósemka 2011” (Warszawa 2011)
♦ Aleksandra Paczek – wyróżnienie w IX edycji Konkursu Piosenkarskiego „Tulipanada” (Warszawa 2011)
♦ Aleksandra Paczek – II miejsce w XIII edycji białołęckiego Konkursu Wokalnego „Złota Ósemka” (Warszawa 2011)

2010
♦ Anna-Maria Siwek – II miejsce w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (2010)
♦ Weronika Osman – Grand Prix w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”, Warszawa
♦ Monika Szostak – Grand Prix – IV Wojewódzki Integracyjny Festiwal Piosenki (Warszawa 2010)
♦ Monika Szostak – wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” (2010)
♦ Monika Szostak – udział w koncercie Noworocznym w Teatrze Muzycznym Buffo (Warszawa 2010)
♦ Małgorzata Paśnicka – I miejsce w konkursie „Kolędowe Serce Mazowsza” (Siedlce 2010)
♦ Małgorzata Paśnicka – III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Religijnych (Garwolin 2010)
♦ Marlena Paśnicka – I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Integracyjnym (Warszawa 2010)
♦ Marlena Paśnicka – III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Religijnym „HOSANNA” (Siedlce 2010)
♦ Małgorzata Beczek – I miejsce w Konkursie Piosenki „Sacro Song” (Ryki 2010)
♦ Małgorzata Beczek – Wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Śpiewający Słowik” (2010)
♦ Małgorzata Beczek -Zakwalifikowanie się do Finału Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” (2010, 2011)
♦ Małgorzata Beczek – Nagroda w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” (2010)
♦ Magdalena Paciorek – I miejsce w VIII Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej (Garwolin 2010)
♦ Magdalena Paciorek – wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” (2010)
♦ Magdalena Paciorek – wyróżnienie w V Przeglądzie Pieśni Patriotycznej (Garwolin 2010)
♦ Karolina Mianowska- wyróżnienie w Konkursie Piosenki Religijnej (Garwolin 2010)
♦ Wiktoria Oskroba – wyróżnienie w konkursie kolędowym „Szczodraki” (Lublin 2010)
♦ Małgorzata Paśnicka – I miejsce w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej (Garwolin 2010)

2009
♦ Anna-Maria Siwek – występ na XXXVI Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych ‚Śpiewajmy poezję’ (Olsztyn 2009)
♦ Monika Szostak – I miejsce w VII Festiwalu Piosenki Religijnej (Garwolin 2009)
♦ Małgorzata Paśnicka – I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Religijnych (Garwolin 2009)
♦ Marlena Paśnicka – I miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej (Garwolin 2009)
♦ Małgorzata Beczek – I miejsce w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej „Ojczyste Spiewanie” (Ryki 2009)
♦ Małgorzata Beczek – Laureat Eliminacji Powiatowych w Wojewódzkim Festiwali Piosenki „Spiewający Słowik” (2009)
♦ Małgorzata Beczek – Wyróżnienie w Eliminacjach Wstępnych 14 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”(2009)
♦ Karolina Mianowska- I miejsce na Eurowizji (Garwolin 2009)

2008
♦ Anna-Maria Siwek – przejście eliminacji do wokalnego studia Buffo (Warszawa 2008)
♦ Anna-Maria Siwek – I miejsce w konkursie Zapalona świeca (Mińsk Mazowiecki 2008)
♦ Monika Szostak – Grand Prix – Eurowizja – Festiwal Piosenki Europejskiej (Garwolin 2008)
♦ Monika Szostak – I miejsce na XVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka” (Częstochowa 2008)
♦ Monika Szostak – III miejsce w VI edycji Konkursu Piosenkarskiego „Tulipanada” (Warszawa 2008)
♦ Małgorzata Beczek – I miejsce w Przeglądzie Piosenki Religijnej „Kto śpiewa ten się dwa razy modli” (Ryki 2008)
♦ Karolina Mianowska- III miejsce na Eurowizji (Garwolin 2008)
♦ Martyna Wiśniewska- I miejsce w VII Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Garwolinie
♦ Martyna Wiśniewska- III miejsce w VI Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Garwolinie
♦ Anna-Maria Siwek – III miejsce w konkursie „Płonąca świeca” (Mińsk Mazowiecki 2007)
♦ Monika Szostak – I miejsce – Eurowizja – Festiwal Piosenki Europejskiej (Garwolin 2007)

Comments are closed.

Back To Top